Home / Events / Alistar | Think tech speak human

Zoeken

Alistar Think tech speak human

Alistar | Think tech speak human

Wij zijn aanwezig op Think tech speak human event van Alistar in Barneveld. Een event over de impact van AI op ERP, CRM en bedrijfsprocessen.

Voor organisaties die processen slimmer willen inrichten, draait dit event om een actuele vraag: hoe zet je AI en automatisering zo in dat processen niet alleen sneller, maar ook beheersbaar blijven? Juist daar sluit Scan Sys op aan.

Wij helpen organisaties om document en processtromen verder te automatiseren waar standaardfunctionaliteit niet meer voldoende is. Denk aan meer grip op factuurverwerking, goedkeuringen, uitzonderingen en compliance. Met moderne technologie, waaronder AI, versterken we processen op een manier die praktisch werkt en controleerbaar blijft.

Tijdens het event verzorgen wij ook een breakout sessie:

De toekomst van accounts payable: AI, controle en compliance

Tijdens deze sessie gaan we in op de ontwikkelingen binnen het factuurdeel van het accounts payable proces. Denk aan e-facturatie, archivering, vastlegging en de groeiende behoefte aan aantoonbare controle.

We laten zien hoe software en AI bijdragen aan meer grip, inzicht en beheersbaarheid binnen factuur en goedkeuringsprocessen. Juist ook bij groeiende volumes en complexere organisatiestructuren.

De sessie wordt verzorgd door Vinçon Estourgie, Head of Sales bij Scan Sys.

Kom langs op Alistar Think Tech Speak Human event!

Wil je weten hoe je accounts payable slimmer automatiseert zonder grip te verliezen? Dan gaan we daar tijdens dit event graag met je over in gesprek.

👉 Meer informatie en aanmelden vind je via de website van Alistar.

Waar & wanneer?

2 juni
09:00 - 18:00
Midden Nederland hallen, Barendrecht

Sprekers

Vinçon Estourgie

Head of Sales

Programma

  • 14:00 - 14:30

    Break-out sessie: De toekomst van accounts payable: AI, controle en compliance